Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
„Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí”

KOMPLEXNÍ PREVENTIVNÍ PÉČE KPP


Komplexní preventivní péče = rozsáhlá všeobecná prevence

 

Komplexní preventivní prohlídka SALUBRA – dále jen KPP podává ucelený obraz o zdravotním stavu klienta, umožňuje včasný záchyt skrytých onemocnění a umožňuje případné zdravotní problémy okamžitě řešit.

 

Soubor preventivních vyšetření je maximálně individualizován dle konkrétního nálezu, přání a potřeb jednotlivce. Klient tak není nucen povinně absolvovat všechna vyšetření – např. RTG plic, zubní, gynekologie – a naopak jsou mu v případě potřeby zajištěna velmi specializovaná vyšetření – koronarografie, mamografie, počítačová tomografie, magnetická rezonance atd.

 

Základ preventivní prohlídky tvoří biochemický rozbor krve a moči a soubor vyšetření z těchto lékařských oborů: všeobecné lékařství, interna, neurologie, ortopedie, oční, sportovní lékařství.

 

V rámci prohlídky je klientovi umožněno i očkování proti tetanu, chřipce, klíšťové encephalitis, hepatitis A a B, meningokokové encephalitis.

 

V ceně KPP je zahrnuta i následná zdravotní péče zprostředkovaná Linkou SALUBRA 24. To znamená, že i klient, který kartu klienta SALUBRA předplacenou nemá, může pro všechna vyšetření a léčbu bezprostředně následující po KPP bezplatně využít služeb dispečinku Linka SALUBRA 24 – přednostní vyšetření – bez čekání, mimořádné návštěvní termíny u specialistů atd.

Cítíte se zcela zdraví? Přijďte na prevenci, aby to tak zůstalo.

 

 

Nemocem je možné předcházet.

 

 

Prevence patří k nejefektivnéjším způsobům využití moderní medicíny.