Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
„Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí”

O NÁS


Základním cílem společnosti SALUBRA je poskytovat nejen kvalitní léčebnou a preventivní lékařskou péči, ale především svým klientům zpříjemnit a usnadnit kontakt se zdravotnictvím.

 

Společnost SALUBRA s.r.o. poskytuje svým klientům léčebnou a preventivní péči v kompletním spektru dvaceti devíti lékařských oborů.

Ambulantní preventivní péči ve smyslu Pracovnělékařské služby zajišťuje na území celé ČR.

Nadstandardní léčebnou a preventivní péči SALUBRA využívá více než 29 000 registrovaných klientů.

SALUBRA s.r.o. je smluvním partnerem zdravotních pojišťoven.

 

Již při vzniku společnosti v roce 1999 byl náš základní cíl vytvořit pro pacienty maximálně  přátelský systém zdravotní péče, který je založen především na partnerském vztahu pacient – lékař, na kvalitní a otevřené komunikaci mezi pacientem a lékařem nebo pacientem a sestrou a zajištění co nejvyššího komfortu zdravotní péče. S tímto zřetelem jsou vybíráni nejen naši kmenoví lékaři a sestry, ale i lékaři smluvní, kteří tvoří propracovanou a ucelenou síť asistenčních zdravotnických zařízení. S důrazem na pocit pohody a uvolnění je vytvářen i interiér ordinací SALUBRA.

SALUBRA = ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝ