Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
„Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí”

ULTRASONOGRAFICKÝ SCREENING


SONO = Sonografie = USG = Ultrasonografie = vyšetření ultrazvukem

 

ULTRASONOGRAFICKÝ SCREENING

 

Společnost SALUBRA s.r.o. nabízí mimořádné preventivní vyšetření hi-end ultrasonografickým (USG) přístrojem s vysokým rozlišením a barevným dopplerovským mapováním vnitřních orgánů.

 

Ojedinělost tohoto vyšetření spočívá ve spojení všech USG zobrazení vnitřních orgánů člověka, které je možné z preventivních důvodů provést, do jediného celku.

 

V rámci tohoto programu je prováděno preventivní vyšetření krku, slinných žláz, štítné žlázy, podpaží, nadklíčkové a podklíčkové oblasti, karotických tepen, lymfatických uzlin, přední hrudní stěny včetně vyšetření prsů, dále vyšetření břišní dutiny - jater, sleziny, slinivky břišní, střev, cév abdominální oblasti, ledvin, cév dolních končetin, malé pánve včetně prostaty u mužů a dělohy a vaječníků u žen, oblasti třísel a u mužů i vyšetření varlat.

 

Během preventivní prohlídky je vždy respektováno individuální přání klienta a vyšetření některých orgánů či oblastí těla je možné omezit nebo zcela vynechat.

 

USG screening spolu s KPP (Komplexní preventivní prohlídka) vytváří sofistikovaný komplet preventivních vyšetření.

Cítíte se zcela zdraví? Přijďte na prevenci, aby to tak zůstalo.

 

 

Nemocem je možné předcházet.

 

 

Prevence patří k nejefektivnéjším způsobům využití moderní medicíny.