Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Provoz v období výjimečného stavu

 

Vážení klienti,

 

i přes mimořádnou epidemiologickou situaci jsme pro Vás plně k dispozici. Náš tým je připraven vyhodnotit Vaše obtíže v rámci telefonické konzultace, zajistit léčbu a případně Vás ošetřit v naší ordinaci. Vystavení e-receptu a e-neschopenky včetně karantény pro naše klienty je samozřejmostí.

 

Termíny je nutné objednat telefonicky z organizačních důvodů (odstup mezi pacienty, pravidelná dezinfekce). Callcentrum SALUBRA 232 001 001, po – pa 7:30 – 16:00 hod.

 

Pokud máte podezření na onemocnění koronavirem Covid19, kontaktujte nás laskavě telefonicky, po konzultaci lékař rozhodne a dalším postupu.

 

Vystavení žádanky na testování Covid19 je zajištěno též elektronicky a seznam odběrových míst se každý týden aktualizuje o nová místa po celé České republice.

 

 

Bezpečnost

Chráníme Vás i naše zaměstnance. Všichni naši zdravotničtí pracovníci jsou vybaveni maximálně možnou ochranou doporučenou pro ambulantní provoz. Disponujeme respirátory třídy FFP2, štíty, ochrannými brýlemi, dezinfekcí, rouškami a jednorázovými rukavicemi.

 

 

PLS, preventivní prohlídky a očkování

 

preventivní  a pracovnělékařské prohlídky nemusíte odkládat. Pokud nemáte příznaky infekční nemoci, bez obav se objednejte na našem call centru.

 

Podle aktuálních doporučení České vakcinologické společnosti ČLS JEP je třeba provádět očkování bez omezení i za současné epidemiologické situace a plánovaná očkování neodkládat. Výjimkou je nařízená karanténa nebo příznaky akutního onemocnění.

 

 

Informace o nákaze Covid19

 

Státní zdravotní ústav (www.szu.cz) zveřejňuje aktuální informace k problematice koronaviru na svých webových stránkách http://www.szu.cz/tema/prevence/2019ncov a dále také zřídil informační telefonickou linku, kam se mohou občané obrátit, pokud potřebují v souvislosti s koronavirem poradit. Infolinka je k dispozici denně na telefonním čísle: +420 724 810 106+420 725 191 367+420 725 191 370.


Další informace lze najít na stránkách MZ ČR https://koronavirus.mzcr.cz/