Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ZHUBNĚTE POD VEDENÍM LÉKAŘE

 

Co Vás čeká?

Tříměsíčíní kurz, během kterého nejen zhubnete, ale budete znát Váš zdravotní stav a naučíte se, jak a co jíst a jak se hýbat, abyste byli spokojeni s Vaší váhou a dobře se cítili. Nejprve absolvujete vstupní vyšetření, které obnáší vyšetření lékařem internistou, analýzu poměru tuku, vody a aktivní tělesné hmoty přístrojem Bodystat, dále laboratorní vyšetření s akcentem na metabolismus. Odběr krve Vám bude proveden přímo na našem pracovišti!

Následuje podrobný rozbor stravovacích návyků a životního stylu, na jehož základě vypracujeme individuální stravovací a pohybový plán, který bude zohledňovat Váš zdravotní stav, Vaše časové možnosti a chuťové preference.

Pravidelné kontroly budou naplánovány vždy za 2 týdny. Během kurzu najdeme Vaše ,,slabá místa“, chyby v jídelníčku a budeme sledovat Vaše pokroky. Neodmyslitelnou součástí kurzu je i práce s psychikou.

Na závěr absolvujete kontrolní interní vyšetření a vyšetření přístrojem Bodystat.

Lékař pro Vás stanoví dlouhodobou strategii k udržení dosažené hmotnosti,

 

Kurz je možné s výhodou navázat na komplexní preventivní prohlídku (KPP).

 

Cena kurzu:  9 890,- Kč

 

Cena kurzu, následujícího po KPP:   6 900,- Kč